Menu
Sepetiniz
250 TL VE ÜZERİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

Hakkımızda

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Onze Mode, E-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. onzemode.com butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi
Onzemode.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

Onzemode.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. onzemode.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Onzemode.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

Şirket Ünvanı : Emine Arslan
Adres : Yukarı Bahçelievler Mahallesi 7. Cadde, 65. Sk. No : 8/B Çankaya / Ankara
E-Mail : info@onzemode.com
Telefon :  0507 329 47 72